Reference

Datum: 23.03.2014

Vložil: Radka

Titulek: Strollering

Super aktivita na čerstvém vzduchu. Nemusí se shánět hlídání a člověk si dá opravdu do těla, když cvičí poctivě. Díky Viki :)

Odpovědět

—————

Datum: 23.03.2014

Vložil: Renča

Titulek: cvičení pro těhulky a uvolnění pánevního dna

Cvičení pro těhotné bylo moc příjemné, člověk přišel na spoustu vychytávek a jiných myšlenek mezi ostatními těhulkami a cvičení s Viki bylo bezvadné a příjemné. K uvolnění pánevního dna jsem dlouho přemlouvala sama sebe ale po těžkém prvním porodu jsem se rozhodla to zkusit a opravdu úžasná věc, neboleli mě pak tolik záda a porod dcerky byl velice rychlý a ted zpětně bych řekla i příjemný zážitek:-) takže jedině doporučuji

Odpovědět

—————

Datum: 23.03.2014

Vložil: Jiřka

Titulek: cvičení pro těhotné

Téměř celé těhotenství jsem chodila cvičit k Viki. Jeden týden jsme cvičily na velkých balónech a další týden s gumami tzv. SM systém. Cvičení bylo pro mne velkým přínosem. Cítila jsem se výborně a vždy se těšila na další hodinu. Navíc jsem poznala spoustu nových kamarádek z místa bydliště :)

Odpovědět

—————

Datum: 23.03.2014

Vložil: Lída

Titulek: cvičení kojenců a batolat

S dcerou navštěvujeme cvičení už od jejich 2 měsíců. Od začátku to mělo velmi pozitivní vliv na její vývoj i já se naučila plno vychytávek, jak ji otáčet, držet, pomáhat, jako prvorodičce mi to velmi pomohlo. V současné době už navštěvujeme cvičení batolat a opět vidím na dceři, jaké dělá pokroky. Poprvé držela pastelku právě na cvičení, poprvé střihla do papíru taky tam. Rozvíjíme drobnou motoriku, příjde do kontaktu s jinými dětmi, skvěle reaguje na básničky a písničky, které si opakujeme na cvičení. Učí se vnímat rytmus díky hudebním nástrojům, které tam používáme. Nejradši má poslední část, kdy se vytáhnou klouzačka s trampolínou a může s ostatními dětmi lumpačit. Za nedlouho dovršíme dvou let a cvičení pro nás bohužel skončí, bude mě to moc mrzet. Chodíme tam moc rády.

Odpovědět

—————


Kontakt

Aktivní mateřství

+420774300773