Reference

Datum: 28.11.2018

Vložil: Lucie

Titulek: Podpora

Viki je moje srdeční záležitost už od prvního písmenka. :-*
Dopisovaly jsme si, když jsem byla podruhé těhotná a moc mi to pomáhalo. Cítila jsem, že má o mě opravdový zájem, upřímnou snahu mi pomoct, citlivé srdíčko a vždy na po ruce radu nejlépe z vlastní zkušenosti. Její pozornost byla respektující a podporující.
Vždy, když jsem měla něco na jazyku, hned jsem psala Viki a naše sympatie byly obroustranné a toto období, věřím, se nám oběma líbilo. :)
O to větší bylo mé potěšení, když jsme se poprvé potkaly úplnou náhodou. Vřele se usmála, pochválila jak krásně vypadám, jak mi sluší bříško a naše ruce se dotkly v jemné gestu souznění. Nikdy na to nezapomenu a jsem moc ráda, že se mi někdo takto do hloubky věnoval i když to bylo v čistě v rámci těhotenských konzultací. Děkuji od srdce i za uklidňující telefonát v šestinedělí, který mi dodal odvahu ve chvíli, kdy jsem se cítila zlomená a vrátil mi ztracené sebevědomí a naději. Vím, že na mě moc myslela, stejně jako já na ni.
Milá Viki, děkuji! Stále zabíráš kus mého srdce. :)

Odpovědět

—————

Datum: 12.11.2018

Vložil: Miluška

Titulek: hypnoporod

Účastnila jsem se s manželem brněnského předporodního kurzu hypnoporodu, který vedla právě Viki. Byla jsem poprvé těhotná a také plná strachu z porodu, který mě za 3 měsíce čekal. Díky kurzu jsem měla nádherný porod, a to dokonce koncem pánevním. Co jsem ale nečekala byl následný boj s kojením. Bradavky samá díra, krvavé, bolavé, plné strupů...u kojení jsem vždy brečela...chtěla jsem kojení vzdát. A pak jsem napsala Viki. Ta hned odpověděla a začala se vytvářet emailová konverzace, ve kterých mi radila a podporovala mě. Kojím zatím dodnes (dcera 5 měs.) a jen tak přestat s kojením nehodlám, když jsem si vystála 2 měsíce hororu :-D Za to vděčím Viki ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 16.11.2017

Vložil: Žaneta

Titulek: Cvičení pro těhotné, laktační poradkyně, kurz baby masáží, cvičení kojenců a cvičení batolat

K Viki jsem začala chodit cvičit jako těhotná ve 20tt po telefonické konzultaci s ní, mám velké problémy s páteří (Bechtěrevova nemoc) a už po telefonu byla velice příjemná a dobře na mě zapůsobila. Věděla hned o co se jedná. Začala jsem s cvičením v době, kdy jsem na tom se zády kvůli těhotenskému bříšku nebyla vůbec dobře, Viki mi radila, jak některé cviky upravit, které vynechat... každým týdnem to bylo lepší a lepší, až jsem cvičila vše a cítila se naprosto skvěle. Cvičila jsem až do 37tt a zcela bez potíží! Cvičení bylo skvělé, střídaly se různé druhy cvičení, takže to nebylo pořád dokola to samé a hlavně mělo to rozhodně efekt. Když se mi narodil syn, chodili jsme od 3 měsíců do cvičení s miminky. Moc jsme si cvičení užili, vždy byla na cvičení příjemná atmosféra, moje mimčo věčně uplakané, bylo na cvíču nejspokojenější, spoustu krásných básniček a písniček, ke každé pohybová aktivita. Pozorovala jsem s radostí, jak syn po každém cvičeni udělal nějaký pokrok, ať už ve fyzickém rozvoji nebo v tom sociálním. Viki to s dětma parádně umí, má přirozeně pěkné chování k dětem a ty to vycítí. Dělá svou práci srdcem a je to znát. Viki mi velice pomohla i co se týká problémů při kojení, díky ní jsem to nevzdala a nakonec kojila až do 7mi měsíců. Z jejích rad čerpám i dnes při druhém dítku. Bohužel jsme se odstěhovali a k Viki nemůžu chodit s druhým synem, navíc mám nyní srovnání s jiným cvičením a nedá se to porovnat! Viki je skvělá odbornice, své práci rozumí, snaží se pomoct, poradit. Na její hodiny cvičení jsme se vždy těšili. Porod jsem měla naprosto bezproblémový a rychlý, což přikládám i cvičení a můj nyní 4 letý syn je motoricky velmi obratný, komunikativní, zvyklý na společnost. Viki opravdu doporučuji nejen po odborné stránce, ale taky po lidské stránce.

Odpovědět

—————

Datum: 10.11.2016

Vložil: Eva

Titulek: Poděkování

S Viki jsem absolvovala perfektní předporodní kurz, cvičení před porodem, po porodu, cvičení s kojenci a hlavně mi velmi pomohla v oblasti kojení, které mi po porodu nešlo. Nevěděla jsem, jak na to, jestli kojím málo nebo moc často, bolelo to, miminko nepřibíralo... Ale Viki mi poradila a navedla mě na správnou cestu a především díky Viki jsem to nevzdala! (přátele, rodina už doporučovali přejít na umělé mléko, vždyť jsme na UM taky vyrostli, proč se budeš trápit kojením...) A dnes jsem Viki za podporu nesmírně vděčná! Syn oslavil rok a stále kojíme podle potřeby a doufám, že dlouho ještě budeme – je paráda vidět, jak je syn spo“kojený“ :) Eva Blatná

Odpovědět

—————

Datum: 23.10.2014

Vložil: Martina

Titulek: poděkování

Viki jsem potkala náhodou a nikdy této náhodě nebudu dost vděčná :o). Jsem velmi roztržitá a nerozhodná. Než se k něčemu odhodlám tak mi to všechno dlouho trvá. Velmi toho promarněného času lituji, protože než jsem kontaktovala Viky, trápila jsem se se vším zbytečně sama.
Jako prvorodičku mě v těhotenství mnoho věcí překvapilo, nevěděla jsem co se děje anebo s tím mám dělat. Viki mi vždy poradila, vysvětlila a podpořila mě.
Naše malá princezna je velmi plačtivé dítě, nesnese kočárek, postýlku, vlastně nic a pořád jen pláče. Šestinedělí pro mě tak bylo peklo na zemi. Díky radám a pomoci Viki jsem se nezbláznila. Vždy se mi snažila pomoci najít řešení v, pro mě, nepřekonatelné záležitosti. Například kojení mi nešlo už od porodnice, tam ale nebyly sestry vůbec příjemné a tak jsem se jim o pomoc říci bála. S Viki to bylo jiné. Přivítala mě milým úsměvem, podpořila i přítele, který byl na konzultaci se mnou, a náhle jsem se vůbec nebála na cokoli zeptat. Ukázala mi správnou techniku kojení, více poloh a odpovídala na všechny moje otázky v péči o miminko. A že jich rozhodně nebylo málo. Soužití mojí nově vzniklé rodiny se náhle rapidně zlepšilo. Viki totiž nejen zlepšila moje kojení ale i uklidnila psychický stav, podpořila, vysvětlila změny, co se dějí, budou dít anebo mohou nastat. Nepřipadala jsem si tak ztracená. Klidnější maminka = klidnější miminko. Informace Viki předává jako profesionál, ale i jako žena, maminka a člověk se srdcem na správném místě.
Malé jsou skoro tři měsíce a služby Viki využíváme i nadále. Zpětně mě mrzí, že jsem nevyužila jí vedenou předporodní přípravu, kterou mi nabízela. Nyní se chystáme na masáže miminek, které jak doufáme, ještě více pomůžou naší Dominičce zlepšit adaptaci na tento svět a na své rodiče a nám rodičům na náš poklad. Každopádně to budou příjemně strávené chvíle s mojí rodinou.

Za mě mohu dulu, fyzioterapeutku, ženu, matku, laktační poradkyni, lektorku, člověka… apod. všem ze srdce doporučit
Viki ještě jednou za všechno moc děkuju a…děkuju
S pozdravem a přáním pěkného dne
Martina Veselá, Roman a Dominička :o)

Odpovědět

—————

Datum: 21.08.2014

Vložil: Tami

Titulek: cvičení, příprava i dno:-)

V těhotenství jsem začala chodit k Viki na cvičení a bylo to fajn a hlavně velmi přínosné. Nejen že jsme cvičili, ale učili jsme se i dýchat a pracovat s pánevním dnem. A také jsme si vyslechli hromadu zkušeností z porodů. K Viki jsem šla i na přípravu na rodičovství, což je nejlepší kurz co znám, ikdyž se někdy díky diskuzím protáhl do pozdních hodin:-). Pokud jde o uvolnění pánevního dna, tak se špatně posuzuje jak moc mi to pomohlo. Protože jsem ale měla perfektní porod u kterého se mnou Viki byla, tak určitě bylo všechno k užitku. Teď už se těším až začneme s malou chodit na cvičení s mimi:-).

Odpovědět

—————

Datum: 16.04.2014

Vložil: Lucie

Titulek: Cvičení pro těhotné

Na hodiny s Viky jsem se vždy těšila. Možnost aspoň na tu chvíli vypnout a odpoutat se od reality doma (dvouletý syn) mě nabíjela energií. Cvičení samotné bylo super - střídání velkých míčů a SM systému byla příjemná změna oproti klasicky vedenému cvičení pro těhotné. Poznala jsem tu nové kamarádky a získala spoustu užitečných informací nejen o porodu. Chystám se zúčastnit i dalších aktivit vedených Viky. Díky moc, jste skvělá!

Odpovědět

—————

Datum: 08.04.2014

Vložil: Hanka

Titulek: Cvičení pro těhotné, předporodní příprava, tanečky pro těhotné a maminky s dětmi, kurz baby masaží, cvičení pro miminka 3 - 6 měs.

S Viki jsme toho s mojí dcerou absolvovaly opravdu hodně. Ona samozřejmě nejdříve spíše pasivně v pohodlí uvnitř pupíku :-), ale jak jen to bylo možné po jejím narození, naskončily jsme do dalších pohybových aktivit společně. Momentálně si s mojí 4měsíční dcerou užíváme cvičení pro miminka, které je pro mne jako prvorodičku k nezaplacení, neboť jsem neměla vůbec ponětí, co vše se dá po pohybové stránce dělat s dítětem již od 3 měsíců věku. Jsem také velmi ráda za kurz baby masáží, protože pozoruji, že pravidelné masírování mojí dcery pozitivně podporuje její psychomotorický vývoj. Všechny kurzy a cvičení, které jsem dosud navštívila, mohu vřele doporučit, neboť byly/jsou po všech stránkach velmi přínosné.

Odpovědět

—————

Datum: 27.03.2014

Vložil: Petra

Titulek: Cvičení pro těhotné a příprava k porodu

Na cvičení jsem chodila od poloviny těhotenství a díky němu jsem po celé těhotenství neměla problémy se zády. Po cvičení jsem se vždy cítila skvěle a uvolněně. Na přípravě jsem se dozvěděla všechno potřebné jak o těhotenství, tak o porodu a následné péči o miminko. Chystám se i na další kurzy. Rozhodně doporučuji :)

Odpovědět

—————

Datum: 27.03.2014

Vložil: simona

Titulek: cviceni pro tehotne

Na cviceni k Viki, jsem chodila cele tehotensvi, bylo to velmi prijemne a po cviceni jsem se vzdy citila skvele. Zada me nebolela a fit jsem byla do konce tehotenstvi. Urcite doporucuji vsem nastavajicim maminkam.

Odpovědět

—————


Kontakt

Aktivní mateřství

+420774300773