Aromaterapie

 
Ellinor
 
      Přírodní kosmetika firmy Ellinor - Jany Hašplové - autorky knihy masáží kojenců a batolat. Jedná se o českou firmu, se kterou mám velmi dobré zkušennosti. Silice jsou          pečlivě vyráběny v lékopisné kvalitě a jsou vhodné pro děti i těhotné ženy. 
      Olejíčky od této firmy velmi hojně využívám ve svých kurzech, při porodu i v domácnosti. 
      V případě zájmu o jakýkoliv výrobek si můžete zboží vybrat zde a následně mne kontaktujte. 
 
Florihana
 

Přírodní kosmetika značky Florihana. 100 %  čisté éterické oleje ve většině certifikované BIO získané z různých částí siličnatých rostlin parovodní destilací či mechanickým procesem známým jako "lisování".

Florihana garantuje:

  • éterické oleje pocházejí z botanicky definovaných rostlin. Pro výrobu jsou používány divoce rostoucí rostliny nebo rostliny pěstované ekologickými či tradičními zemědělskými postupy;

  • sledovatelnost šarží: veškeré kroky od počátku výroby až po dodání jsou jasně definovány a kontrolovány; čísla šarží jsou vyznačeny na lahvičkách;

  • vysokou míru bezpečnosti a informovanosti díky uvádění biochemického složení a dalších technických údajů k jednotlivým éterickým olejům: výsledky analýz plynové chromatografie a hmotnostní spektrometrie (GC/MS) u všech šarží, bezpečnostní listy, certifikát IFRA (International Fragrance Association) a potvrzení o alergenech.

     Olejíčky od této firmy velmi hojně využívám ve svých kurzech, při porodu i v domácnosti. 
      V případě zájmu o jakýkoliv výrobek si můžete zboží vybrat zde a následně mne kontaktujte. 
 
 

Aromaterapie

/album/fotogalerie-aromaterapie/ellinor-oleje-jpg/

—————

/album/fotogalerie-aromaterapie/florihana-group-jpg/

——————————